Nové byty Praha


Aktuální nabídka:

Spolupracujeme

Nabídka

Zajímavé odkazy

Další odkazy: Ubytování Česká Třebová, Obkladači s puncem kvality.

Hledáte bydlení za rozumnou cenu? Využijte výhodný prodej bytů Praha od developera FINEP.

Byt 5 + 1, 113 m2, Praha 4 – Pankrác, Točitá

Klimatizovaný mezonet po kompletní rekonstrukci s lodžií v 1. a 2. nadzemním podlaží bytového domu v klidné rezidenční lokalitě Prahy 4 - Krč, pár kroků od školy a od zastávky autobusu se spojením 7 minut na metro Budějovická.

Spodní patro bytu je tvořeno vstupní chodbou, pracovnou a prádelnou. V horním patře je umístěn obývací pokoj s jídelním prostorem a vstupem na zasklenou lodžii, kuchyně, 3 ložnice, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchou a toaletou), samostatná toaleta a předsíň s dalším vstupem do bytu.
K vybavení patří dubové podlahy, kamenná dlažba a obklady, plastová okna s žaluziemi, bezpečnostními roletami a síťkami proti hmyzu, masivní dřevěné interiérové dveře, vstupní dveře v nejvyšším stupni bezpečnosti, plně vybavená kuchyně, alarm, vytápění centrální kotelnou v domě. Kupní cena zahrnuje 2 sklepy. Možnost pronájmu parkovacího stání.

Lokalita s mnoha zelenými plochami a plnou občanskou vybaveností, v rychlé dostupnosti do centra. V bezprostředním okolí se nachází školy všech stupňů. Plavecký bazén, tenisová hala a kurty, poliklinika a supermarket, v sousedním Podolí pak další krytý i venkovní bazén a přírodní koupaliště Žluté lázně.

Byt je v družstevním vlastnictví, možnost převodu do OV v roce 2019.
Interiér 112.64 m2, lodžie 6 m2, sklepy 2,88 + 2,88 m2. Cena: 7 600 000,00 Kč