Nové byty Praha


Aktuální nabídka:

Spolupracujeme

Nabídka

Zajímavé odkazy

Další odkazy: Ubytování Česká Třebová, Obkladači s puncem kvality.

Hledáte bydlení za rozumnou cenu? Využijte výhodný prodej bytů Praha od developera FINEP.

Nové byty Praha 5


Stěhování do velkoměsta

Chystáte-li se na stěhování do Prahy, nebo v rámci Prahy a ještě třeba nemáte tak úplně jasno, kde byste se chtěli usadit a která lokalita je ta nejlepší, jste na tom správném místě. Pravděpodobně jste již přemýšleli, jako formu bydlení zvolit. Má to být činžovní dům, panelový dům, vila, anebo novostavba? Potřebuji garáž, balkón, sklep, nebo lodžii?

Proč novostavbu?

My se přikláníme právě k variantě novostaveb. Právě třeba nové byty Praha 5 jsou variabilní a lze je maximálně upravit podle Vašich představ. Samozřejmě i jako ostatní nové věci mají tyto byty stejné výhody. Nemusíte se bát, že budete muset investovat do potřebných oprav, či hned po nastěhování vymalovat.

A proč nové byty Praha 5?

Tento článek je zaměřen na nové byty Praha 5, proto Vás seznámíme s touto lokalitou. Co tu najdete a kde se nacházejí zmiňované novostavby? Praha 5 má mnohé výhody. Jako dobře situovaná část Prahy je blízko do centra, má všechna občanská zázemí (obchody, kulturní vyžití, školy, příroda) a přitom není daleko od centra.

Praha 5

Najdete tu stejně tak historii, kterou najdete například ve formě architektury (Malostranský hřbitov, letohrádek Kinských), jako i moderní budovy (nákupní středisko Anděl). Pokud jste milovníky přírody, jsou tu velké plochy zeleně – Kinského zahrada, či přírodní park Košíře

Novostavby této lokality

A zde jsou slibované konkrétní nové byty Praha 5: Západní Město – Britská čtvrť II ve Stodůlkách, smíchovským projektem Pod Ladronkou, dále jsou tu Rezidence 100důlky, Rezidence Barrandovská skála, V Panské Zahradě, Devonská II., Rezidence Smíchov – Paví vrch, Barrandovská vyhlídka,…

Nabídka je, jak sami můžete posoudit, celkem veliká. Neváhejte však s rozhodováním, pokud se Vám nějaký projekt líbí, zjistěte si o něm již nyní co nejvíce informací.