Nové byty Praha


Aktuální nabídka:

Spolupracujeme

Nabídka

Zajímavé odkazy

Další odkazy: Ubytování Česká Třebová, Obkladači s puncem kvality.

Hledáte bydlení za rozumnou cenu? Využijte výhodný prodej bytů Praha od developera FINEP.

Nové byty Praha 6


Změna je život

Chystáte se změnit lokalitu a přestěhovat se do Prahy? Nebo zde již bydlíte, jen chcete do jiného bytu, novějšího a lepšího? Na tomto místě bychom Vás rádi obeznámili s tématem nové byty Praha 6, kde se chceme zaměřit na tento trend nových bytů a novostaveb. V hlavním městě jich poslední dobou vyrostlo a stále vyrůstá mnoho, my Vám přestavíme jednotlivé projekty na Praze 6, v dalších článkách na novebytypraha.com pak i v jiných pražských čtvrtích.

Jaké jsou nové byty Praha 6

Všeobecně o novostavbách platí, že bývají na strategickém místě, s dobrou dostupností jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Projektanti myslí i na vhodné umístění, co se týče občanské vybavenosti. Aby byly blízko školy, obchody, zdravotnické zařízení, zábavní a sportovní centra i příroda. A to platí i pro nové byty Praha 6. Byty jsou světlé a moderní, vybrat si lze z pravidla z mnoha různých velikostí bytů a provedení – s balkonem, garáží, lodžií, v podkroví,…

O Praze 6

Tato lokalita je významná svojí klidností a množstvím zeleně. Přitom je zde velmi dobrá dopravní dostupnost. Vyžití najdete například v přírodním parku Šárka, vykoupat se lze ve vodní nádrži Džbán, můžete se procházet po areálu Hvězda a také navštívit Břevnovský klášter, Vítězné náměstí nebo letiště Ruzyně. Obchodní centrum Šestka nabízí nákupní zázemí. Proto je o nové byty Praha 6 velký zájem.

Projekty novostaveb

Máte-li tedy také zájem o nové byty na Praze 6, můžete začít uvažovat třeba o těchto novostavbách: Obytný soubor Na Krutci – II. Etapa ve Vokovicích, Byty Bubeneč, Kajetánka, Rezidence Jiviny, Rezidenční čvrt Pohádka v Nebušicích, Viladomy Veleslavín, nebo Rezidence Bělohorská na Břevnově.

Nový server o bydlení novebytypraha.com pomáhá při výběru Vašeho bydlení v hlavním městě Praha.