Nové byty Praha


Aktuální nabídka:

Spolupracujeme

Nabídka

Zajímavé odkazy

Další odkazy: Ubytování Česká Třebová, Obkladači s puncem kvality.

Hledáte bydlení za rozumnou cenu? Využijte výhodný prodej bytů Praha od developera FINEP.

Nové byty Praha 9


Nové bydlení na Praze 9

Uvažujete-li o tom, že se brzy přestěhujete, že je čas změnit lokalitu, pak je tento článek určený právě pro Vás. Prostřednictvím našeho serveru novebytypraha.com chceme pomoci všem, kdo hledají nové bydlení v našem hlavním městě. Připravili jsme pro ně články o novostavbách v jednotlivých pražských čtvrtích. Vyberte si tedy tu, které Vás nejvíce zajímá, a začtěte se do informací, jak to v dané lokalitě vypadá a kde se zrovna teď staví. Nové byty Praha 9 Vám pomáhají najít nové a lepší bydlení.

Praha 9 jako nový domov

Co tedy skýtá Praha 9? Je to určitě strategická lokalita pro všechny studující i pracující. Praha 9 znamená tyto čtvrti: většinová část Vysočan, menší část Libně, Prosek, větší část Střížkova, téměř celé Hrdlořezy, menší část Hloubětína a nepatrná část Malešic. Najdete zde proto jak přírodu, tak i kulturní vyžití, veškerou občanskou vybavenost a do centra hlavního města to není vůbec daleko. Proto jsou nové byty Praha 9 tak žádané a oblíbené, je to ideální místo pro bydlení se širokou škálou zboží, služeb a příjemného prostředí.

Novostavby v této lokalitě

A jak jsme Vám slíbili, nyní Vám ukážeme přehled některých stavebních projektů, které buď již byly dokončeny, anebo se teprve staví. Je opravdu z čeho vybírat: Čakovický park, Rajská Zahrada – Čihadla na Černém Mostě, Bytový Park Prosek I/2 – nové byty u metra Střížkov, projekt Na Vyhlídce – Prosek, Rezidence Tupolevova II,
Kejřův park Hloubětín, Nové luxusní byty – ART REZIDENCE STŘÍŽKOV,
Harfa Park Nové Vysočany, nebo Rezidence Green House v Libni.

Pokud Vás některé konkrétní nové byty Praha 9 zaujmou, neváhejte a zjistěte si o nich více informací. Novebytypraha.com Vám v tom pomůžou. Přejeme Vám, abyste si našli pohodové bydlení pro Vás a Vaši rodinu právě v Praze.